אתר מבטח סימון החדש – נעים להכיר!

ברוך הבא לאתר מבטח סימון החדש.
האתר ממוקד במענה לצרכים שלך כלקוח מבטח סימון, סוכנות הביטוח הגדולה בישראל.
כבר בעמוד הבית ריכזנו את רשימת הפעולות המרכזיות בכל האתר: תוכל להיכנס לאזור האישי שלך, לעדכן פרטים, לתאם איתנו פגישה ועוד. 
 

טכנולוגיה מתקדמת

  • האתר החדש רספונסיבי, כלומר מותאם לכל פלטפורמה: מובייל, טאבלט ודסקטופ, כדי שתיהנה מחווית הגלישה הטובה ביותר
  • שיפרנו את מנגנון החיפוש באתר, תוכל לחפש ולמצוא מידע בקלות ובמהירות
  • הוספנו מנגנוני חיפוש ייחודיים, דוגמת חיפוש שאלות נפוצות וחיפוש מונחים מקצועיים
  • פיתחנו עוד פעולות לביצוע און-ליין באתר, נמשיך לעבות אותן בעתיד
  • הוספנו אפשרויות שיתוף מגוונות - ניתן לשתף בקלות, כמעט מכל מקום ברחבי האתר, את המידע שמעניין אותך, להדפיס אותו או לשלוח במייל לקריאה מאוחרת

לעמוד הבית

 

עיצוב חדשני וחווית משתמש ידידותית

העיצוב החדשני והממשק הנח והידידותי מבדלים את אתר מבטח סימון ומותאמים לערכי החברה ולמחויבות שלה להעניק שירות אישי, מקצועי ואיכותי.

 

טעימה של חידושים

מדריך לרגעים בחיים

התחתנת? נולד לך ילד? התחלת עבודה חדשה? מבטח סימון איתך בכל רגע בחיים.
שינויים בסטאטוס האישי והמקצועי שלך מחייבים בחינה של החסכונות הפנסיונים שלך, הביטוחים השונים וההשקעות הפיננסיות. במדריך לרגעים בחיים  תקבל את כל המידע שאתה צריך, לכל רגע.

תוכן בעל ערך

המאמרים שלנו מסבירים בדרך פשוטה ובגובה העיניים נושאים מורכבים בעולם הפנסיה, הביטוח, הבריאות והפיננסים. ניתן ליהנות מהסברים ברורים על עדכונים רגולטוריים, טיפים שונים ומידע רלוונטי. באתר החדש קל ונוח יותר להגיע למאמרים שמעניינים אותך, וכמובן שאתה מוזמן להירשם לניוזלטר שלנו וליהנות ממאמרים עדכניים.

אתר מונגש לבעלי מוגבלויות

אנו שמים דגש על הנגשת האתר לגלישה לכולם. אין צורך להסביר את החשיבות של השתתפות שוויונית של כל איש ואישה בכל תחום בחיים, וכמובן גם בעת גלישה באינטרנט. אתר מבטח סימון החדש עומד בתקני הנגישות לפי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ”ח – 1998) והתקנות על פיו, בשיתוף פעולה הדוק עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים בתחום הנגשת אתרי אינטרנט.

חשוב לנו שכולם יוכלו ליהנות מהאתר שלנו.

אתרי בריאות

אם אתה לקוח שלנו בביטוח בריאות קולקטיבי באמצעות מקום העבודה, תוכל לגלוש באתר הבריאות החדש של הארגון שלך המכיל מידע מקיף על ביטוחי הבריאות שלך, עם רכיב "לשירותך" שילווה אותך בגלישה ויציף עבורך את הנושאים העיקריים כגון: מה לעשות בשעת חירום, צור קשר, כיצד מצטרפים ועוד.

לאתרי בריאות


אתר מבטח סימון החדש נבנה לאחר מחקר מעמיק של צרכי הלקוחות שלנו, ואנו מקווים שתמצא אותו מועיל, נח וידידותי. נשמח לשמוע את דעתך וכל הצעה לשיפור, הערה, שאלה ובקשה.
Digital@mvs.co.il