כמה באמת אנחנו צריכים את ביטוח סיעודי פרטי?


בעידן הנוכחי כולנו מוקפים באינספור סוגי ביטוחים והשאלה המרכזית סביב הנושא היא: כמה באמת אנחנו צריכים את ביטוח סיעודי פרטי? והתשובה שלנו היא: שלא תדע
תחום הביטוח אכן טומן בחובו מגוון רחב של כיסויים ופתרונות לצמתים החשובים בחיים שלך, כאשר החשיבות של כל אחד מהכיסויים משתנה בהתאם לצרכי המבוטח-למעט סוג ביטוח אחד הרלוונטי לכולנו ללא הבדל של מצב כלכלי, משפחתי וכדומה והוא ביטוח סיעודי פרטי.

 

הבשורה הפחות טובה היא שכולנו נזדקן וככל הנראה, ואולי גם אתה תצטרך סיוע בפעולות יום-יומיות פשוטות או בפעולות מורכבות יותר, כך אומרת הסטטיסטיקה. הבשורה הטובה היא שבדיוק לשם כך קיימת פוליסה פרטית לביטוח סיעודי המעניקה פתרון יעיל אשר ימנע ממך להוות נטל כלכלי או פיזי על בני משפחתך. ביטוח סיעודי פרטי נועד בדיוק למטרה זו ועל מנת להעניק לך כמבוטח את האפשרות להזדקן בכבוד.

 

כמה עולה ביטוח סיעודי פרטי


העלות החודשית של ביטוח סיעודי פרטי היא חישוב כולל של גילך ומצבך הרפואי כמבוטח בפוליסה, כמו כן העלות תלויה גם בסוג הכיסוי. אך לפני שתבדוק את ההצעה של חברת הביטוח ואת הכיסוי שאמורה להעניק לך הפוליסה, כדאי לחזור שלב אחד אחורה ולהבין מהו הסכום הנדרש היום למימון חודש של טיפול סיעודי פרטי.

 

כיום בישראל עלות העסקת מטפל/ת סיעודי לחודש בתוספת הוצאות מחייה בסיסיות עומד כיום על סכום של כ- 8000 ₪ לחודש בטיפול ביתי, כאשר עלות חודש אשפוז במוסד סיעודי/ שיקומי עלול לנסוק עד לסכום של 12,000 ₪ ויותר. הסכומים האלו מהווים את נקודת המוצא שלכם בבדיקה ורכישת ביטוח סיעודי פרטי. העסקת מטפל סיעודי אינה ההוצאה הכלכלית היחידה במצב סיעודי, לכל ההוצאות סביב העסקת מטפל סיעודי קיימות גם לא מעט הוצאות סביב טיפול ביתי כגון עזרים רפואיים, מיטה מיוחדת, כסא גלגלים ועוד. את כל אלו עלייך לקחת בחשבון בעת ההחלטה על גובה הפיצוי אותו תהיה מעוניין לרכוש במסגרת הביטוח.

 

מה צריך לדעת על ביטוח סיעודי פרטי

 

למה לי לשלם על ביטוח בגיל 30 שאשתמש בו רק עוד 40 שנה

 

אחת ההנחות השגויות בנוגע לביטוח סיעודי פרטי, היא המחשבה שאת הכיסויים בפוליסה הזו ניתן לממש רק בגיל השלישי, כאשר בפועל פוליסת הסיעוד מכסה אתכם המבוטחים בכל מקרה סיעודי ובכל גיל. גם אתה כאדם צעיר עלול להיקלע חלילה למצבים סיעודיים מבלי קשר לגילך באירועים כגון: תאונות דרכים או מחלה קשה. בנוסף, להצטרפות לפוליסה בגיל צעיר ישנו יתרון גדול שכן ככל שגילך צעיר יותר בעת ההצטרפות לביטוח -העלות החודשית נמוכה יותר וזכויות הביטוח אשר ייזקפו לזכותך תהיינה גדולות יותר.

 

ביטוח סיעודי פרטי - סוגי פוליסות ביטוח

 

את פוליסת הביטוח הסיעוד הפרטית תוכל לרכוש בשתי אפשרויות, הראשונה: פוליסה בפרמיה משתנה-הפרמיה בפוליסה הזו אמנם נמוכה משמעותית בשנות הביטוח הראשונות אך זו צומחת עם גילך ובהפרשים גדולים, מה שהופך את הבחירה בה היום למעמסה כלכלית בעוד מספר שנים.

האפשרות השנייה והיציבה יותר היא פוליסה בפרמיה קבועה- הפוליסה הזו מאפשרת לך את גובה התשלום החודשי במעמד ההצטרפות לביטוח, וזה יישאר בלא כל שינוי לאורך כל חיי הפוליסה.

ביטוח סיעודי פרטי- העתיד הוא לא משחק ילדים


בנובמבר האחרון פרסם משרד האוצר כי חל איסור שיווק ביטוח סיעודי קבוצתי.

בעקבות כך, מחלקת הבריאות של מבטח סימון נערכה לתת לך ולבני משפחתך מענה מלא ומקיף בנוגע לביטוח סיעודי פרטי המותאם לצרכיך האישיים.

 

עדיין לא רכשת ביטוח סיעודי פרטי?

 

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר (בטופס שמשמאל) בכדי להבטיח לך ולבני משפחתך עתיד שקט יותר.

 

שים לב: האמור בכתבה זו מהווה מידע מקצועי כללי בלבד ואינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל רישיון. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. אין להעתיק ו/או לפרסם ו/או לצלם ו/או להפיץ ו/או לעשות כל שימוש במידע ו/או כל חלק ממנו ללא רשות בכתב ומראש מאת מבטח סימון סוכנויות לביטוח.

רוצה לשמוע עוד?

שם מלא
דואר אלקטרוני
טלפון
page url
page title